top of page

Challenge Sir Bani Yas - Abu Dhabi

  • Feb 7
  • 1 min read

Na závodě jsme startovali již podruhé. Loni se organizátorům (lodní společnost odřekla smlouvu) nezdařilo plánované ubytování na zaoceánske lodi .

Letos vše už klaplo. Tři noci na lodi, která nás dopravila z AbuDhabi na ostrov  SirBaniYas přímo do závodní vesnice. Na lodi o nás bylo komplet postaráno (Předzávodní rozjetí/rozplavání na trenažérech. Rozklus jsme šli s Pepou na styl Petr Vabroušek tzn. 5km po palubě lodi . Byl zde také racebriefing a registrace).

Samotný závod byl přesunut z dubna na konec ledna, aby nebylo takové vedro. Organizátoři vychytali loňské neduhy a letos nemáme závodu co vytknout. Závod zahajovala sestava stíhaček a ukončoval velký ohňostroj.

Druhý den po závodě jsme využili možnost výletu na Safari a po příjezdu jsme strávili den v AbuDhabi a navštívili Jubail Mangrove Park.


Pepa:

1. místo v AG 45-49

Pro Pepu to byl start v triatlonu po dlouhých osmi měsících, kdy léčil následkem zranění vyhřezlou ploténku. Malým vítězstvím pro něj bylo už to, že se mohl postavit na start. Na start se postavil... a vyhrál svoji AG . Byla to pěkná satisfakce za předešlé trable.


Simona:

22. místo z 32 FPRO (4:08:47)

Při počáteční mele ve vodě, kdy mi byly zkopnuty brejličky a musela jsem si je dvakrát nasadit mi cukl balík. Plavání jsem si tedy odtáhla sama, ale na konci se mi dokonce podařilo skupinku přede mnou doplavat. Jinak probíhal celý závod bez problémů a +- podle plánu.

Konečnou 22. pozici beru ve velice nabité konkurenci za kvalitní výsledek a s výkonem po dlouhé sezóně 2025 dva měsíce po posledním závodě jsem spokojená.



 
 
 

Comments


Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page