top of page

Orka triatlon - 2x stupně vítězů

  • Jul 8, 2017
  • 1 min read

V sobotu jsme se postavili společně s Pepou na start našeho oblíbeného Orka triatlonu na Velkém dářku. Hákový triatlon na tratích 0,9-30-5,8. Počasí bylo příjemné, ale jak je zvykem na Dářku, pěkně zde vyfukovalo (a to i na kole).

Pepa vylézal na 11. místě z vody, na kole se mu jelo dobře a postupně se propracoval na 7 pozici. Po dlouhém boji na běhu o 2. místo nakonec doběhl celkově třetí (2. v kategorii).

Mě se závodilo o dost lépe než minulý týden na Piláku. Plavání i kolo (to jsem jela nakonec celé sama) jsem si rozhodně užila více než před týdnem a tolik jsem se netrápila :) Z vody jsem vylézala na 4. pozici, po kole jsem přijela druhá a na běhu jsem se pak dostala na první místo.

 
 
 

Comments


Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page