top of page

Spolupráce s Roobar

  • Mar 21, 2017
  • 1 min read

Jsme moc rádi, že jsme se na sezónu 2017 dohodli na spolupráci s firmou Roobar. Budeme mít přísun vynikajících a zdravých datlových raw tyčinek všemožných příchutí. Datlové tyčinky jsme poprvé vyzkoušeli před dvěma roky a zachutnali nám. Je to něco nového. Základem jsou datle a různé oříšky. Podle příchutě je pak přidané různé sušené ovoce či semínka. Tyčky neobsahují žádný přidaný cukr, ztužený tuk ani jiné zbytečnosti. Pro někoho jsou chutě těchto tyčinek dost specifické, firma Roobar ale vyrábí dost nevšední chutě (klasiku kakaové či brusinkové, zajímavější jsou však například s moruší, šípkem, baobab, zázvor, pendrek... ) a myslím, že si zde vyberou i ti, kteří doposud tento typ tyčinek odsuzovali :)

Někteří odpůrci možná říkají " ona je to teď jen taková móda jíst raw, jíst bez cukru, jíst bez lepku atd..." myslím si ale, že zrovna tento typ tyčinek, je taková nenásilná forma, jak do sebe zbytečně a jednoduchou cestou bez práce necpát cukr a ztužený tuk. A naopak sníst i něco netradičního, nějaký ten oříšek a to, co tělu opravdu dodá látky, které třeba normálně vůbec nedostane.

Podle mého názoru je to také ideální jako sladkost pro děti! Lucka je baští o sto šest a já jsem ráda, že má něco "normálního", zdravého a zároveň výživného.

Tyčky používáme při tréninzích na kole, po tréninku nebo prostě jen tak během dne, když je hlad nebo chuť na něco sladkého.

V nabídce jsou jak "energy" tak proteinové varianty, kde je navíc přidané kakaové máslo a chuť je opravdu dobrá (více podobná klasickým sladkým tyčinkám). No však vyzkoušejte sami a uvidíte :) Budeme rádi, když nám napíšete vaše zkušenosti s těmito tyčkami i vy!

 
 
 

Comments


Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page