Vydařený závod na 10km na BBP Modřice
- Mar 12, 2016
- 1 min read

V sobotu jsme si oba s Pepou zaběhli další závod ze seriálu Brněnského běžeckého poháru v Modřicích. Trať je vedená ve čtyřech okruzích ulicemi Modřic s téměř rovinatým profilem.
Pepovi závod sedl a zadařilo se mu. Doběhl na 20. místě v jednom ze svých nejrychlejších časů na deset kilometrů - 35:28 (podle hodinek 3:31 min/km).
Já jsem si na běh vzala nové botky Salming Distance a jak mit to běželo! Doběhla jsem 52. (opět jsem závodila s muži, protože ženy běžely poloviční trať) v čase 38:17 (podle GPS 3:45min/km). K mému překvapení bych s tímto tempem tentokrát vyhrála dokonce dívčí trať!
A nejlepší je, že jsme se ani jeden při běhu netrápili a běželo se nám příjemně a uvolněně. Tak snad nám tato běžecká forma zůstane i na další, především triatlonové, závody :)
Děkujeme Magdě a Petrovi za foto!























Comments