top of page

Pálava race - 3.místo v kat. pro Pepu

  • Aug 22, 2019
  • 1 min read

Ve stejný den kdy jela Simona IM Kodaň jsem se postavil na start dalšího závodu z Českého Poháru na Pálavě. Bohužel to nebyl můj den D a tělo mě odmítalo pustit do závodního tempa 🤨 (už na plavání jsem se nějak necítil, kolo mi vůbec nejelo a běh... tam už to bylo jen o vůli se nějak dostat do cíle), horké počasí tomu také moc nepřidalo. Člověk by nevěřil, jak dokáže po tolika absolvovaných závodech bolet půlka :) :( Na závod se mnou jela i Lucka, tak si vedro užila alespoň ona u vody.

 
 
 

Comments


Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page