MČR Pilman - 1,9-90-21
- Aug 28, 2017
- 1 min read
V sobotu se postavil Pepa na start MČR ve středních tratich na našem oblíbeném závodě Pilman. Je to závod kopcovitý (kolo i běh) a tedy ne zrovna jednoduchý.
Pepovi tento závod bohužel vůbec nevyšel. Sice na závod nijak neladil, ale takovou krizi opravdu nečekal. Už po prvních pár kilometrech na kole cítil, že to nebude ono. Nohy byly jako vyměněné a nechtěly ho poslouchat. Trápil se celou cyklistiku. Doufal, že alespoň na běhu to bude dobré ale bohužel i zde to nebyly jeho nohy a zkrátka to neběželo. Byla to jeho nejhorší půlka jakou kdy jel a nejen tělo ale i hlava dostala pěkně zabrat. Do cíle doběhl (nebo spíše doklusal) na celkovém 17.místě. Teď honem na tento závod zapomenout a ještě něco potrénovat na ETU mistovství Evropy v dlouhém triatlonu v Almere.
Simona nakonec jela na posledni chvíli štafetu (cyklistiku) a závod si tedy užila z pohledu diváka hlavně na cyklistické části.



























Comments