Žďárský triatlon Classic (1,5-40-10)
- Jul 3, 2017
- 1 min read
V neděli se konal ve Žďáře nad Sázavou bezhákový triatlon na olympijských distancích. Protože ve Žďáře závody pořádat opravdu umí (servis na úrovni nebo dokonce nad úrovní největších závodů u nás!), navíc byl triatlon bezhákový a letos jsem u nás ještě nezávodila (Pepa už absolvoval v rámci tréninku triatlon v Třebíči, Blansku a Moravských Budějovicích), rozhodli jsme se, že závod pojedu. Pepa hlídal Lucku a zpět domů jel na kole.
Počasí nebylo zrovna ideální, bylo 15 stupňů, foukal vítr a pršelo. Naštěstí se behěm cyklistiky počasí umoudřilo, přestalo pršet a vylezlo sluníčko. Z vody jsem vylézala na třetí pozici, na kole jsem se rychle propracovala do vedení a to jsem udržela až do cíle. Závod to ale nebyl vůbec jednoduchý! V plavání jsem se trápila, na kopcovité cyklistice mi to vůbec nejelo (unavené nohy z tréninku, protože závod byl součást tréninku a odpočinek tedy nepřipadal v úvahu :)), nohy mě bolely jak čert. Kopcovitější běh už jsem si šla tak nějak, aby mi to bylo příjemné. Jsem ale moc ráda, že jsem závod jela, protože ve Žďáře je vždycky krásně :)

























Comments