top of page

MČR v dlouhém triatlonu Moraviaman

  • Jun 25, 2017
  • 1 min read

V sobotu 24.6. se konalo v Otrokovicích mistrovství České republiky v dlouhém triatlonu. Na start se postavil tentokrát jen Pepa. Já jsem jela 2 týdny po Benátkách jen tréninkově štafetu za Rocktechnik.

Počasí vyšlo na závod opravdu letní. Teplota sahala ke 30 stupňům, pofukoval vítr a voda byla tak teplá, že se nakonec plavalo bez neoprenu.

Plavání bez neoprenu Pepu moc nepotěšilo. Po třech kruzích plavání vylézal z vody na 17. místě se ztrátou cca 10 minut na nejrychlejší plavce. Na cyklistice se mu podařilo posunout na 5. pozici. Po kole měl ztrátu na prvního Honzu Wainer 14 minut. Závěrečný maraton nebyl kvůli vedru moc příjemný, ale díky tomu, že si na kole rozvrhl dobře síly na běhu vytuhl méně než ostatní a podařilo se mu dostat na dosřel první trojici. Do cíle doběhl na konečném 4. místě se ztrátou necelé dvě minuty na třetího Petra Vabrouška. Ve své věkové kategorii se umístil druhý.

Štafeta byla pro mě nakonec docela pěkný zážitek, protože jsem mohla celý závod sledovat, jak z pozice klasického diváka, tak z pozice závodníka. Zaplavala jsem si 2,6km, na kole jsem absolvovala 90km a nakonec běžela 13km. Protože jsem to šla vše z plného tréninku, docela jsem si dala do těla. Bylo příjemné závodit po dlouhé době v týmu. Nakonec jsme se umístili na bramborovém 4. místě (ze 67 štafet!).

 
 
 

Comments


Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page