BBP Modřice
- Mar 5, 2017
- 1 min read
V sobotu 4. března jsme se po delší době postavili opět na start běžeckého poháru. Já jsem běžela ženský závod na 5,2km, Pepa šel 10km. Počasí vyšlo naprosto parádní, konečně přišlo jaro a teploty se vyšplhaly nad 15 stupňů (do plusu :)).
Já jsem asi trošku přepálila start a pak už jsem jen trpěla :), s výsledným časem 19:28 a 7. místem jsem ale spokojená a jsem ráda, že jsem se zase po delší době zmáčkla. Pepovi se běželo dobře a závod se mu k jeho spokojenosti zadařil. Doběhl na 13. místě v čase 34:55.

























Comments