Radostická nerezová desítka
- Jan 21, 2017
- 1 min read
V sobotu dopoledne jsme absolvovali další ze závodů Brněnského běžeckého poháru. Teplota byla ráno opět hluboko pod nulou (to nás už teď ovšem nerozhodí :)), svítilo ale sluníčko, takže bylo ve finále příjemné počasí.
Mě se tentokrát běželo docela dobře a na dvě ženy předemnou jsem měla jen malou ztrátu. To že se mi běželo s unavenýma nohama dobře asi není zrovna správně, protože to znamená, že jsem se nevydala, jako jiné BBP závody :) Spokojeně jsem doběhla na 4. místě.
Pepa neměl krosové boty, takže si to na podkluzujícím sněhovém podkladu pěkně vydřel. Do cíle doběhl na 18. místě.






















Comments