Štěpánský běh Syrovice
- Dec 27, 2016
- 1 min read
Další trénink intenzity jsme si dali v pondělí na Štěpána v Syrovicích. Dvoudenní obleva rozpustila všechen sníh tak byla tentokrát trať, až na pár desítek metrů bahna, po trávě a asfaltu a já si nemohla "teploučko" vynachválit.
Běh bolel a opravdu cítím, že 5km není trať pro mě. Nebo se spíš musím opět naučit tuto bolest snášet a vždy se na ni předem psychicky připravit :). Celkové čtvrté místo mě potěšilo.
Pepa běžel trať na 10km a taky si dal pěkně do těla. Doběhl na 30. místě (288 mužů na startu).
























Comments