top of page

Štěpánský běh Syrovice

  • Dec 27, 2016
  • 1 min read

Další trénink intenzity jsme si dali v pondělí na Štěpána v Syrovicích. Dvoudenní obleva rozpustila všechen sníh tak byla tentokrát trať, až na pár desítek metrů bahna, po trávě a asfaltu a já si nemohla "teploučko" vynachválit.

Běh bolel a opravdu cítím, že 5km není trať pro mě. Nebo se spíš musím opět naučit tuto bolest snášet a vždy se na ni předem psychicky připravit :). Celkové čtvrté místo mě potěšilo.

Pepa běžel trať na 10km a taky si dal pěkně do těla. Doběhl na 30. místě (288 mužů na startu).

 
 
 

Comments


Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page