TriexpertCup - 10km na dráze
- Jul 13, 2016
- 1 min read

Ve středu jsem se vydala na svůj letošní první start Triexpert Cupu. Nalákala mě desítka na dráze, která se docela dobře hodila do tréninkového plánu. Na závod jsem šla samozřejmě s dokonale prošitýma (unavenýma) nohama a tak jsem byla sama zvědavá, jak závod zaběhnu. Běžely se celkem tři rozběhy, já jsem zvolila z důvodu hlídání ten první (1. pro všechny, 2. pro pomalejší běžce, 3. pro nejrychlejší). Z hlediska samotného běhu to nebyla dobrá volba, protože jsem po pár kolech začala předbíhat pomalejší závodníky a tak jsem ve finále zřejmě naběhla o dost více než 10km (takže opět nelze říct, že bych šla konečně první skutečnou přesnou desítku na dráze). Z hlediska všech super kamarádek a kolegů z práce, které jsem zde potkala, to byla naopak volba nejlepší :)
Počasí nakonec vyšlo docela příjemné, sice bylo teplo a dusno, ale zatáhlo se a trošku nám na běh i mrholilo. Závod jsem zaběhla v rozběhu na 1.místě (celkově ze všech žen i z ostatních rozběhů na místě druhém) v čase 39:19. Čas teda opravdu není nic extra, trochu jsem to čekala, že to nepoběží, ale i tak jsem doufala, že opak bude pravdou :) Každopádně trénink tempa to byl super a teď hlavně aby vše klaplo jak má na 24.7., kdy absolvuji Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu v polské Poznani.
A jak je na tom zdravotně Pepa? Ten bohužel stále neběhá, protože ho neustále trápí bolest stehna. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál a jak moc ještě budeme muset poupravit (zrušit závody) jeho závodní plán.

























Comments