top of page

Blanenský plecháč - 1.místo

  • Jun 13, 2016
  • 1 min read

Včera jsem vyrazila na náš oblíbený závod Blanenský plécháč patřící do Jihomoravské triatlonové ligy. Tentokrát jsem se postavila na start bez Pepy, ten stále bojuje s bolavou nohou a tak dal raději přednost klidnějšímu režimu. Pro mě to byl poslední ostrý trénink před sobotním MČR v dlouhém triatlonu Moraviaman.

Na start hlavního závodu se letos postavil rekordní počet startujících - 107. Já jsem se umístila celkově 13, v ženách na prvním místě. Závodilo se mi dobře, z plavání jsem měla dobrý pocit a potvrdil to i dobrý čas. Kopcovitou cyklisitku jsem si vychutnala (jinak kopce moc nejezdim, na trenažeru se kopcovitá cyklistika hledá težko :)) a závěrečný také profilově náročný běh byl docela kvalitní.

Pozn. i když občas absolvuji hákové závody, tak se je snažím jet vždy bezhákově (na kole se za nikoho neschovávat a jet sama), abych je měla opravdu jako kvalitní trénink od začátku do konce.

 
 
 

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page