BBP Ráječkovská desítka
- Feb 6, 2016
- 1 min read

Dalším závodem Brněnského běžeckého poháru byla Rájěčkovská desítka. Letos se běžela nová trať a to teda opět pěkně kopcovitá a náročná. Na start mužské kategorie (kde jsem opět startovala i já) se postavilo 273 závodníků. Pepa doběhl na celkovém 20. místě, já jsem zopakovala 68. místo z Radostic(1. mezi ženami). Když jsem vybíhala první (nejdelší a nejprudší) kopec, tak jsem se cítila teda pěkně prošitá (z cyklistických tréninků) a myslela jsem, že ten kopec vylezu snad po čtyřech :).























Comments