Tuřanský novoroční půlmaraton - 1:30:09
- Jan 2, 2016
- 1 min read
Již potřetí jsme se společně s Pepou chtěli účastnit novoročního půlmaratonu v Tuřanech. Protože u nás však od Vánoc řádí nějaký bacil, nakonec jsem se na závody vydala (pouze s rýmou) jenom já.
Závod jsem šla v předepsaném tempu, první třetina se mi běžela až nad očekávání lehce, nepříjemný byl výběh a seběh na Mohylu míru ztížen sněhovým popraškem, kde to docela podkluzovalo. Po seběhu z Mohyly, asi na 13. kilometru, jsem cítila z kopcovitého a sněhem pokrytého úseku unavené nohy. Po dalším kilometru se naštěstí znova rozeběhly a nakonec byl i konec závodu, až na zmrzlé ruce, dobrý. Závod jsem dokončila na prvním místě v čase 1:30:09.





















Comments