top of page

Tuřanský novoroční půlmaraton - 1:30:09

  • Jan 2, 2016
  • 1 min read

Již potřetí jsme se společně s Pepou chtěli účastnit novoročního půlmaratonu v Tuřanech. Protože u nás však od Vánoc řádí nějaký bacil, nakonec jsem se na závody vydala (pouze s rýmou) jenom já.

Závod jsem šla v předepsaném tempu, první třetina se mi běžela až nad očekávání lehce, nepříjemný byl výběh a seběh na Mohylu míru ztížen sněhovým popraškem, kde to docela podkluzovalo. Po seběhu z Mohyly, asi na 13. kilometru, jsem cítila z kopcovitého a sněhem pokrytého úseku unavené nohy. Po dalším kilometru se naštěstí znova rozeběhly a nakonec byl i konec závodu, až na zmrzlé ruce, dobrý. Závod jsem dokončila na prvním místě v čase 1:30:09.

 
 
 

Comments


Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page