Radostická nerezová desítka
- Jan 25, 2016
- 1 min read

V mrazivém sobotním dopoledni jsme se tréninkově proběhli v rámci závodu BBP Radostická nerezová desítka. Závod veden ve třech kopcovitých okruzích, terénem i po asfaltu na 10,5km. Podmínky na trati nebyly místy vzhledem k ledu nic moc, někteří se však nebáli a pálilito i z kopce, co to dá. My jsme zvolili raději opatrnější a bezpečnější variantu - nešvihnout sebou (hlavně Simona, která má strach jen vidí kousek ledu :)) Simona tentokrát běžela mužskou trať a tudíž nebyla vyhodnocena.
Pepa dokončil v čase 41:32 na celkovém 24. místě, Simona doběhla na 68. místě (1. z žen) za 45:42. Na start se postavilo 191 závodníků.




















Comments