Hostěrádky - Simona: 1.místo, Pepa: 3.místo
- Aug 10, 2015
- 1 min read

Ani 36 stupňový parný den neodradil 101 závodníků, aby si nechali ujít finálový závod Kepák jihomoravské ligy Hostěradský triatlon na tratích sprint triatlonu 0,7-20-5. Profesionálně uspořádaný závod s plně uzavřenou cyklistikou jsme i letos absolvovali i my. Sice ještě unaveni ze Slovakmana ale o to více připraveni si závod užít.
Mně se závod zadařil start-cíl vítězně :) Plavaní i kolo, byly docela fajn, na běhu jsem se teda ale docela slušně trápila, nohy vůbec nechtěly běžet. Ještě že měl běh jen pět kilometrů :)
Únava se tentokrát projevila i u Pepy. Z vody vylézal na 8. místě, na cyklistice se probojoval na páté místo, které se mu podařilo na běhu ještě stáhout na konečnou třetí pozici.





























Comments