top of page

Xtrail Vysočany - Simona i Pepa 1. místo

  • Jul 22, 2015
  • 1 min read

V sobotu 18.7. jsme si nenechali ujít náš oblíbený závod ve Vysočanech. Závod patří do poháru Jihomoravksé triatlonové ligy a od roku 2013 se jezdí cyklistika na horských kolech. Vysočany jsou moje srdcová záležitost neboť právě zde jsem jela svůj první triatlon :)

Závod se nám oběma zadařil a opět jsme jej oba ovládli.

 
 
 

Comments


Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page