Xtrail Vysočany - Simona i Pepa 1. místo
- Jul 22, 2015
- 1 min read

V sobotu 18.7. jsme si nenechali ujít náš oblíbený závod ve Vysočanech. Závod patří do poháru Jihomoravksé triatlonové ligy a od roku 2013 se jezdí cyklistika na horských kolech. Vysočany jsou moje srdcová záležitost neboť právě zde jsem jela svůj první triatlon :)
Závod se nám oběma zadařil a opět jsme jej oba ovládli.






















Comments