top of page

InSPORTline triatlon CUP Hranice - 1. místo

  • May 25, 2015
  • 1 min read

hranice15_depo.jpg

Na tento závod nám jarní počasí moc nepřálo. Teplota vzduchu klesla na 13,5 stupňů, foukal silný vítr a bohužel to nezachránila ani teplota vody v Bečvě, ta měla pouhých 13 stupňů. Pořadatelé nakonec plavání zkrátili na 400 metrů. A udělali dobře, protože to opravdu ani v neoprenu nebyl žádný med. Po úvodním plavání následovala kopcovitá cyklistika, na kterou jsem se s minimální ztrátou vydávala na druhé pozici. Ta mi docela sedla a až neuvěřitelně rychle utekla. Od prvních metrů jsem však cítila jak promrzám na šlapkách a na, byť pěkný rovinatý běh, jsem se vůbec netěšila. Do druhého depa jsem přijela již s několika minutovým náskokem na druhou závodnici. Podle očekávání jsem první dva okruhy ze tří vůbec necítila šlapky u noh. Hlavou mi proběhlo "jen ať tento pocit stejně jako v roce 2013 zase nezažiju na půlce v Linzi (za 14 dní)". Neříkám, že miluji závody ve vedru, ale rozhodně mi je to příjemnější umírat vedrem než zimou.

hranice15_plav.jpg

hranice15_beh.jpg
10929942_933250270058814_1840632240116152162_n.jpg

 
 
 

Comments


Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page