InSPORTline triatlon CUP Hranice - 1. místo
- May 25, 2015
- 1 min read

Na tento závod nám jarní počasí moc nepřálo. Teplota vzduchu klesla na 13,5 stupňů, foukal silný vítr a bohužel to nezachránila ani teplota vody v Bečvě, ta měla pouhých 13 stupňů. Pořadatelé nakonec plavání zkrátili na 400 metrů. A udělali dobře, protože to opravdu ani v neoprenu nebyl žádný med. Po úvodním plavání následovala kopcovitá cyklistika, na kterou jsem se s minimální ztrátou vydávala na druhé pozici. Ta mi docela sedla a až neuvěřitelně rychle utekla. Od prvních metrů jsem však cítila jak promrzám na šlapkách a na, byť pěkný rovinatý běh, jsem se vůbec netěšila. Do druhého depa jsem přijela již s několika minutovým náskokem na druhou závodnici. Podle očekávání jsem první dva okruhy ze tří vůbec necítila šlapky u noh. Hlavou mi proběhlo "jen ať tento pocit stejně jako v roce 2013 zase nezažiju na půlce v Linzi (za 14 dní)". Neříkám, že miluji závody ve vedru, ale rozhodně mi je to příjemnější umírat vedrem než zimou.























Comments