Radostická nerezová desítka - běžecký závod na 4,5km
- Jan 18, 2015
- 1 min read
Protože máme tento závod téměř za humny, rozhodla jsem se jej běžet i přesto, že na tak krátkou vzdálenost samozřejmě rychlost nemám. Opět jsem jej brala spíše jako společenskou akci. Do cíle jsem doběhla v kategorii na 8. místě (celkem 50 žen v kategorii). Závod byl na mě až moc intenzivní a opravdu jsem si dala pěkně do těla (178 průměrný tep). Celkově pěkná akce, jsem rádá, že jsem po dlouhé době viděla plno známých tváří.




















Comments