ČP v Aquatlonu Brno
- May 5
- 1 min read
V sobotu jsme se společně s Luckou postavily na start Brněnského Aquatlonu. Jednalo se o závěrečný závod Českého poháru.
Lucka na 200m a 800m běh dokončila v kategorii 2014-2013 na 8. místě.
Já jsem (ano, po tolika letech triatlonu) jela aquatlon vůbec poprvé. Tratě pro dospělé byly 400m - 5000m . Byla to slušná laktátová párty a nakonec 1.místo v AG 40-49 (7. celkově).








































Comments