top of page

ČP v Aquatlonu Brno

  • May 5
  • 1 min read


V sobotu jsme se společně s Luckou postavily na start Brněnského Aquatlonu. Jednalo se o závěrečný závod Českého poháru.


Lucka na 200m  a 800m běh dokončila v kategorii 2014-2013 na 8. místě.

Já jsem (ano, po tolika letech triatlonu) jela aquatlon vůbec poprvé. Tratě pro dospělé byly 400m  - 5000m . Byla to slušná laktátová párty   a nakonec 1.místo v AG 40-49 (7. celkově).



 
 
 

Comments


Recent Posts

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

bottom of page